Fiskalie printeri ligzdo

Kas ir ierīce par finanšu printeri un kāda ir šīs iestādes nozīme? Sāksim domāt par to un mazliet iepazīt šo tēmu.

Parasti finanšu printeris galvenokārt ir ierīce, kas reģistrē ieņēmumus, kas rodas no mazumtirdzniecības. Šī reģistrācija, protams, tiek veikta nodokļu norēķinu vajadzībām. Tas ir par tā saukto ienākuma nodoklis arī par PVN. Lai fiskālais printeris tiktu patērēts vispār minētajam mērķim - un liels prieks ar pareizo burtu - tas, protams, ir jāapstiprina.

Atšķirībā no kases aparāta fiskālais printeris pats par sevi nevar izveidot. Tam jābūt savienotam ar datoru. Šīs iestādes uzdevums ir reģistrācija, kā arī ieņēmumu izdruka. Šeit jāmin arī tas, ka fiskālais printeris iekļūst tā dēvēto datorizēto pārdošanas sistēmu noliktavā. Šajā gadījumā mēs šeit varam minēt POS naudu. Mums arī jāatceras, ka, lai reģistrētu biļeti uz fiskālā printera, mēs varam veikt jebkuru - faktiski - datorprogrammu, kas spēj prasmīgi vadīt printeri, izmantojot RS-232 vai USB interfeisu. Liels ir arī tas, ka programmām, kas izmanto fiskālos printerus, nav jābūt homologētām. Tikmēr komunikācijas protokols ir pilnībā publiski pieejams. Tās popularitāte ir redzama printeru ražotāju interneta daļās.

Atcerēsimies, ka katrs pārdevējs - kāda ietekme bija lielāka par ievērojamo robežvērtību, ko noteica ievērojamā Finanšu ministrija - ir atbildīga par smago mazumtirdzniecības reģistrāciju un tiek izmantota šajā kasē vai fiskālajā printerī.

Neapšaubāmi, fiskālais printeris izdrukā konkrētus nodokļu ieņēmumus lietotājiem. Tas vēl nav viss. Jo uz vadības rullīšiem tiek izdrukāti vairāki no tiem (ti, čeki. Tie ir dati arhivēšanai. Protams, drukātajam kvītim ir jābūt - un tad noteikti pēc pārdošanas - nodots klientam. Ar izmaiņām pārdevējam pašam ir jāaizsargā kontroles rullīšiem glabātās kopijas. Šis ir tieši piecu gadu periods. Tajā pašā laikā ir vērts pieminēt papildu faktu: pēdējos gados reālais ir pēdējais, kas glabā iespiesto dokumentu kopiju savā elektroniskajā konstrukcijā. Tieši pēc katras pārdošanas dienas aiziešanas lietotājs gatavojas sagatavot kasi, tā saukto ikdienas ziņojums - fiskālais.